Evde Doktor Hizmetleri


Evde doktor hizmeti sağlık hizmetini bulunduğu yerde almak isteyen veya sağlık kuruluşuna gidemeyen, ulaşımda sorun yaşayan, yatağa bağımlı olan ya da hareket kabiliyetini yitirmiş, hastalarımızın ihtiyacı olan doktor muayene hizmetlerini bulundukları yerde alabildikleri evde doktor hizmetimizdir.
Evde bakım doktorumuz sizi evinizde ziyaret ederek, teşhis ve tedavinizi sağlar. Evde muayene sonrasında tıbbi durumunuzu ayrıntılı olarak inceler. Tıbbi ihtiyaçlarınızı ve önceliklerinizi belirler. Akut tıbbi durumunuzun çözümünü bir an önce sağlarken, kronik hastalıklarınız ve sağlığınızın takibi için gereklilikleri sizinle paylaşır. Belirlenen plan dahilinde gün ve gün sizin için yaşam kalitenizi artıracak sağlıklı çözümler üretir.
Evde uzman doktor muayene sonrası hekimimiz ile, sürekli iletişim halinde olabilir ve hastanızın tedavi ve takibini hastaneye gitmenize gerek kalmadan gerçekleştirebilirsiniz.

Evde Doktor Muayene Hizmetlerimiz;

– Evde Dahiliye Muayenesi
– Evde Kardiyoloji Muayenesi
– Evde Göğüs Hastalıkları Muayenesi
– Evde Nöroloji Muayenesi
– Evde Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Muayenesi
– Evde Anestezi, Yoğun Bakım Hekim Muayenesi
– Evde Dermatoloji (Cildiye) Muayenesi
– Evde Genel Cerrahi Muayenesi
– Evde Ortopedi Muayenesi

Akademi Sağlık Hizmetleri iletişim hattını arayarak hekimlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Hemen Ara
Mail Gönder
× Whatsapp Destek